EN

صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت فیروزه آسیا

 

مدیر صندوق، شرکت کارگزاری فیروزه آسیا و گروه مالی فیروزه می باشد که از نظر عملکرد مدیریت دارایی، سوابق درخشانی دارند و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می کند؛

این صندوق مشابه اوراق بهادار با درآمد ثابت عمل می کند البته برای کسب سود مشخص تضمین قانونی ندارد و عملکرد گذشته مدیر صندوق پشتوانه موفقیت صندوق است.

در این صندوق پیش بینی و تلاش می شود حداقل بازدهی  سالانه 20% ، کسب شود؛

احتمال عدم تحقق بازدهی پیش بینی شدۀ بالا خیلی کم بوده، چون صندوق 80درصد از دارایی های خود را به اوراق خزانه و 20درصد را به خرید سهام در بورس و فرابورس(پاشنه آشیل قدرت نمایی این صندوق در کسب بازدهی فعالیت پربازده همین 20% است) اختصاص خواهد داد.

نقدشوندگی واحدهای سرمایه گذاری از طریق معامله در بورس اوراق بهادار فراهم می شود و پس از دوره پذیره نویسی سرمایه گذاران می توانند واحدهای سرمایه گذاری را براساس NAV (Net Asset Value) و به قیمت عرضه و تقاضا بر روی تابلو بورس از طریق کارگزار خود یا معاملات آنلاین معامله کنند و همچنین شرکت تأمین سرمایه تمدن(آرمان) مسؤولیت بازارگردانی آن را به عهده گرفته است؛

سقف یا حداقلی برای مبلغ سرمایه گذاران وجود ندارد و نیز محدودیتی برای زمان نگهداری واحدهای سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت و خریداران هر زمان مایل باشند می توانند واحدهای سرمایه گذاری خود را بفروشند.

نحوه خرید و فروش واحدهای سرمایه گذاری اصلا پیچیده نیست و کاملا شبیه به خرید و فروش سهام بوده و از طریق شرکتهای کارگزاری و نیز آنلاین فیروزاکس online.firouzex.com  انجام می پذیرد ضمناً کارگزاری فیروزه آسیا کارمزد معاملات در دوره پذیره نویسی را تقبل نموده و هیچ کارمزدی از مشتری دریافت نمی گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت www.firouzehfixetf.com مراجعه فرمائید.

 

 

صندوق سرمایه گذاری شاخص 30 شرکت بزرگ فیروزه

 

برخی از این صندوق های سرمایه گذاری ETF، شاخص های وسیعی را پوشش می‌دهند و برخی دیگر بر بخش‌های خاصی از یک کلاس دارایی، همچون سهام شرکت های خاص در یک صنعت یا اوراق مشارکت بلندمدت تمرکز دارند. ما در کارگزاری فیروزه آسیا "صندوق شاخص سی شرکت بزرگ  فیروزه" را به شما پیشنهاد می کنیم، صندوق قابل معامله ای که همگام با بازدهی شاخص سی شرکت بزرگ بورس حرکت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صندوق قابل معامله شاخص سی شرکت بزرگ فیروزه" می توان به سایت های زیر مراجعه کرد:

 

اطلاعات نماد صندوق شاخص30 شركت فيروزه (فيروزه)

صندوق سرمایه گذاری شاخص 30 شرکت بزرگ فیروزه

 


online@firouzex.com         +98 21 88 107 107          تهران - خیابان قائم مقام پایین تر از خیابان شهید بهشتی - کوچه میرزاحسنی - پلاک 11 طبقه 5

 مرکز تماس : 107107 88